Menu

2023 ve 2024 için En İyi İş Fikirleri | İnternetten Para Kazanma Hakkında Az Bilinen Gerçekler

Aylık 800TL'ye Kadar Kazanın | Anket Doldurun Para Kazanın‎

header photo

İnternet Sitesi Olmadan Para Kazanabilirsiniz (2024 - Detaylı Anlatım Gelin Sizde Kazanacaksınız)

 

 

 

[caption id="attachment_221" align="alignnone" width="442"] İnternet Sitesi Olmadan Para Kazanabilirsiniz.İnternet Sitesi Olmadan Para Kazanabilirsiniz.[/caption]

 

 
 
 
İnternet Sitesi Olmadan Qassa Pazarlama

 

 
 

 

 

 
İnternet sitesi olmadan Qassa  pazarlama yapabilirsiniz. Qassa Pazarlama oldukça kazançlı bir çevrimiçi para kazanma yolu. Kassa pazarlamayı satış ortaklığı olarak çevirebiliriz. Anlaştığınız firmanın ürünlerini internet siteniz ya da yazıda anlatacağımız metotlar ile tanıtırsınız. Bu şekilde tanıtımını yaptığınız siteye trafik sağlarsınız. Sizin aracılığınız ile ana siteden alış veriş yapanların yaptıkları alış verişlerden belirli komisyonlar alırsınız. Komisyon oranları satılan ürüne göre değişiklik göstermektedir. Kimi ürünlerde %50’ye varan komisyonlar varken kimi ürünlerde komisyon oranları %2 seviyelerinde olabilmektedir. Mesela satışını sağladığınız bir elektronik eşyadan %30 oranında komisyon alabilirsiniz. Ancak tatil turu satışı sağlarsanız alacağınız komisyon %6 seviyelerinde kalır.

 

 

 
 

 

 

 
Qassa pazarlama işlemleri genellikle kişilerin internet siteleri üzerinden olur. İnternet site sahibi kişi sitesi üzerinden anlaşmalı olduğu ürünlerin tanıtımını yapar. Böylece çektiği trafiği ana siteye yönlendirerek kazanç sağlar. Ancak internet siteniz olmadan da satış ortaklığı sitemine dahil olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 
 

  • Online Topluluklar


  •  
 
 
 
 
 
Online tartışma topluluklarına üye olarak ürün tanıtımınızı yapabilirsiniz. Ürün tanıtımının içine yerleştireceğiniz linkler ile ana siteye trafik sağlarsınız. Bu sayede kazanç elde edebilirsiniz. Mesela vücut geliştirme forumlarına üye olarak spor aletleri ve spor kıyafetleri pazarlaması yapabilirsiniz. Forumlarda link paylaşarak forum ziyaretçilerini ana siteye yönlendirirsiniz. Yalnız forum kurallarına dikkat edin. Bazı forum siteleri bu şekilde reklamlı linklere izin vermez. Bu durumlarda forumda bilgi paylaştıktan sonra ilgilenenlerin özel mesaj yolu ile size ulaşmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde linkleri paylaşarak satış ortaklığından gelir elde edersiniz.

 

 

 

 

 

 
 

  • Makale ve Blog Siteleri


  •  
 
 
 
 
 
İnternetteki tanıtım kitaplarını ürünlerle ilgili makaleler yayınlayarak da iyi bir pazarlama tekniğidir. Makaleyi yerleştireceğiniz ana firma linkleri ile trafik sağlarsınız. Satacağınız ürün ile ilgili makaleler yayınlayan sitelerde makalelerinizin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Blogcu, blogger, milliyet blog gibi sitelerde blog yazıları yayınlayarak trafik sağlayabilirsiniz. Blog kurallarına dikkat edin ve çok sık reklam linkli yazılar paylaşmaya çalışın. Bu durum yasağı yemenize neden olabilir.
 
 
 
 
 
Çevrimiçi para kazanma yolları ile iş elde etmeye devam etmek. Sitemizdeki diğer internetten para kazanma yolları da inceleyerek çeşitli alternatiflere ulaşabilirsiniz.

 

 

Go Back

Comment