Menu

2023 ve 2024 için En İyi İş Fikirleri | İnternetten Para Kazanma Hakkında Az Bilinen Gerçekler

Aylık 800TL'ye Kadar Kazanın | Anket Doldurun Para Kazanın‎

header photo

Blog posts July 2016

2024'te İnternetten Para Kazanma: Saçmalık Değil ! Hala İnternetten Para Kazanmadınızsa Bakın

[caption id="attachment_236" align="alignnone" width="1314"] İnternetten Para Kazanmanın Kolay Yolları 2017 İnternetten para kazanma karşılaştırması [/caption]

Bu yazımızda internetten para kazanmak istiyoruz diyenler için en basit para kazanma yöntemlerinden bahsedeceğiz.

 

Facebook'ta oyun oynarken para kazanmak

 

[caption id="attachment_241" align="alignnone" width="1438"] Facebook'ta oyun oynarken para kazanmakFacebook'ta oyun oynarken kazanmak için[/caption]

Sosyal ağlar içerisinde en popüler olan Facebook’tan para kazanmak isteyenler oyun oynayarak ve diğer paylaşım yöntemleri sayesinde internetten para kazanabilir. Facebook’tan oyun oynuyor ak para kazanmak istiyor iseniz popüler Facebook oyunlarından birini üye olarak, oyundaki karakterinizin seviyesini arttırmaya başlayabilirsiniz. Eğer Facebook’ta beğeni ve paylaşım yaparak para kazanmak istiyor iseniz bir sayfa, grup, veya popüler bir hesap açarak beğeni sayınızı arttırmanız gerekmektedir. Daha sonra bu popüler sayfada reklam satarak veya Facebook sayfasını satarak internetten para kazanabilirsiniz. İnternetten para kazanma teknikleri arasında Facebook’tan para kazanmak en popüler teklifler arasında yer almaktadır. 

 

 

 
Youtube sitesinde internetten para kazanmanın incelikleri

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[caption id="attachment_246" align="alignnone" width="680"]Youtube üzerinden internetten para kazanmanın incelikleri Youtube sitesinde internetten para kazanmanın incelikleri[/caption]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Sosyal ağlar haricinde internette video paylaşım yaparak para kazanmak istiyor iseniz ihtiyacınız olan tek şey bir Gmail hesabı ve internet bağlantısıdır.Gmail hesabınız ile YouTube’da video paylaşarak para kazanmaya başlabilirsiniz en çok para kazandıran video sitesi YouTube dur. YouTube’dan para kazanmak istiyor iseniz en önemli teknik bir YouTube kanalı açarak paylaşım yapmaktır. YouTube’da paylaşacağınız videoların, video kalitesi hd veya full hd olması da gerekmemektedir. YouTube’dan para kazanmanın en önemli tekniği paylaşacağınız videoların milyonlar tarafından izlenmesidir. Bazen bir bebek gülümsemesi, bazen evcil hayvan videoları, bazen ise classic bir şarkıya ait video milyonlar tarafından izlenebilmektedir. Ne kadar çok izlenme sayısı olursa o kadar çok para kazanırsınız. Youtube İle Para Kazanmak isimli yazılarımızda ayrıntılı teknikler anlatılmaktadır.
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Anket doldurarak internetten para kazanma teknikleri
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 

 

[caption id="attachment_251" align="alignnone" width="510"]Anket doldurarak internetten para kazanma Anket doldurarak internetten para kazanma teknikleri[/caption]

 

 
 
 
 
 
 
 
 

 

2016 ve 2017 yıllarında en popüler internetten para kazanmak teknikleri arasında bulunan anket siteleri yüzlerce kişiye para kazandırmaya devam ediyor. Şu an itibariyle ülkemizde bu sitelerden çok sayıda bulunmasa da yabancı anket doldurma siteleri, kullanıcıların doldurmuş olduğu anket başına ödeme yaparak para kazanmalarına yardımcı olmaktadırlar sizde anket doldurma sitelerinden birine üye olarak evinizde ister tek başınıza ister aile birilerinizde birlikte anket doldurarak internetten para kazanabilirsiniz. Anket Doldurma Siteleri, Anket doldurarak para kazanma isimli yazılarımızı okuyabilirsiniz.

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Satış ortaklığı ile internetten para kazanma tekniği nedir
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[caption id="attachment_256" align="alignnone" width="400"]Satış ortaklığı ile internetten para kazanma tekniği nedir Satış ortaklığı ile internetten para kazanma tekniği nedir[/caption]

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Satış ortaklığı e-ticaret sektöründe son yıllarda oldukça popüler olan bir para kazanma tekniğidir. Satış ortaklığı sayesinde herhangi bir ürün üretmeden ticaret ile uğraşmadan, paketleme kargo gibi işler ile uğraşmak zorunda kalmadan ticaret yapabilir ve internetten para kazanabilirsiniz. Üstelik günümüzde satış ortaklığı veren yüzlerce internet sitesi bulunmaktadır. Bu internet sitelerinin para kazandırma mantığı satılan ürün başınadır.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Web sitesi editörlüğü yaparak internetten para kazanma teknikleri nedir

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[caption id="attachment_261" align="alignnone" width="1956"]Web sitesi editörlüğü yaparak internetten para kazanma nedir Web sitesi editörlüğü yaparak internetten para kazanma teknikleri nedir[/caption]

 

 

 

 
 
 
 
 
Günümüzde en popüler internet yazılımı olan wordpres isimli hazır yazılımı kullanmayı öğrenerek internet ortamında editörlük yapabilir, ve en kolay internetten para kazanma tekniği sayesinde para kazanmaya başlayabilirsiniz. Ayrıca wep sitesi editörlüğü haricinde, makale yazarak da internetten para kazanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
E-ticaret ile internetten para kazanma teknikleri
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 

[caption id="attachment_265" align="alignnone" width="1180"]E-ticaret ile internetten para kazanma E-ticaret ile internetten para kazanma teknikleri[/caption]

 

 

 
 
Günümüzde internetten en çok para kazandıran sektör ve ticaret sektörüdür. Sahibinden, en 11, Gittigidiyor, sanal pazar gibi internet sitelerinde hesap açarak ürün satışı yapabilir bu sayede internetten kolay şekilde para kazanabilirsiniz. Üstelik internetten ticaret yaparak para kazanmak için bir e ticaret sitenizin de bulunması gerekmektedir. İnternetten nasıl para kazanabilirim,  İnternetten Para Kazanma Teknikleri,  internetten çok para kazanmak isimli yazılarımızı da okuyabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
Sosyal paylaşımlar yaparak internetten para kazanmak

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

facebook-ile-para-kazanmak

 

 

 
 
 
 
 
Facebook , Twitter gibi sosyal paylaşım sitelerinde paylaşımlar yaparak, beğeni toplayarak para kazanmanız mümkündür. Bu sistem genellikle satış ortaklığı sistemi ile paralel olarak çalışır. Sizde internet üzerinden hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

 

 

Go Back

Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler (Ortaokul Öğrencisi Nasıl Para Kazanır?) - 2024

 

 
[caption id="attachment_45" align="alignnone" width="332"] Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler English/ÜcretsizAnket Doldurarak Para Kazandıran Siteler Türkçe/Ücretsiz[/caption]
 
 
Anketler düzenli bir şekilde e-posta olarak elinize ulaşsın.
 
Doldurduğunuz her anket için nakit para, hediye çekleri ve daha pek çok farklı ödül kazanın.
 
Boyut tavsiye ettiğiniz anket sitelerinden hiçbir ödeme talep etmeyecekler; burada gelir Sağlayan yalnızca sizsiniz, onlar değil!
 
Ortalama Kazançların anket uzunluğu ile verileridir. yapılan anket başına 3-12 TL arasında değişir.
 
Tavsiye ettiğimiz tüm anket doldurma sitelerine kayıt olmanız durumunda, aylık kazanç beklentiniz 250-300 TL olmalıdır.
 
Kayıt silme işlemini tamamlamanız ve ücretlendirmeniz için ücretin ödenmesini sağlamak için üye olmanız her anket şirketi için kayıt başvurunuzu mail adresinizden onaylamalısınız.
 
Anket siteleri tarafından sizden istenilen konularda fikirlerinizi belirtirken dürüst olmanız çok önemlidir. Eğer anketleri yanıtlarken rastgele ve tutarsız davranırsanız bir daha size anket göndermezler.
 
Unutmayın, size tavsiye etiğimiz anket siteleri binlerce büyük ve saygın marka için pazar araştırması yapmak için size anket başına para ödemeyi teklif ediyorlar. Eğer ciddi cevaplar verirseniz anketle para kazanma şansınız olur.
 
Anket şirketleri sizi uygun olan anketlerle buluşturabilmek için hakkınızda biraz bilgi istiyorlar. Sizden istenilen tüm ayrıntıları eksiksiz doldurmanız çok önemlidir. Eğer daha fazla anket almak istiyorsanız profil bilgileriniz eksiksiz olmalıdır.
 
 • Aşağıdaki şirketler hemen yeni üyeler bulmak istiyorlar.
 
 • TAVSİYE: Kazancınızı en üst seviyeye taşımak için tüm şirketlere kayıt olun. Böylece daha fazla anket doldurma şansınız olsun!
 
Kayıt aşamasında sizden ikamet ettiğiniz semtin posta kodu istenecektir.
Eğer bilmiyorsanız bu linkten http://www.selcukuni.edublogs.org bakabilirsiniz.
 
 • Anket Doldurarak Para Kazandıran Siteler
 
 • Not: Sitelere üye olurken mutlaka vermiş olduğumuz TR kayıt linkinden üye olmanız gerekiyor.
 
 
– Fikir Pazarı – 
 
– Toluna – 
 
– Talk Online Panel – 
 
– Global Test Market – 
 
 
– GFK – 
 
– IPSOS Interactive – 
 
– The Panel Station – 
 
 • Not: Günlük kayıt sınırı vardır. Eğer üyelik formu açılmıyorsa ertesi gün tekrar deneyiniz. Sınır genelde öğlen saatlerinde dolmuş oluyor. Anket başına en iyi ödeme teklif eden şirketlerden biridir. Mutlaka kayıt olmaya çalışın.
 
 • Önemli: Eğer anket doldurarak para kazanmak istiyorsanız kayıt aşamasında veya sonradan sizden istenilen tüm bilgileri eksiksiz tamamlamanız lazım. Bunu atlamanız durumunda muhtemelen anket alamazsınız.
 
Bazı anket siteleri daha kayıt aşamasında kişisel bilgilerinizi isterken diğer bir kısmı sonradan istiyor. Anket şirketlerine kayıt olduktan sonra e-posta kutunuzu kontrol edin ve üyelik başvurunuzu onaylayın. Daha sonra hesabınıza giriş yaparak eksik olan profil bilginiz varsa en kısa zamanda tamamlayın.
 
Size tavsiye ettiğimiz anket siteleri birçok ülkede faaliyet gösteren yasal ve saygın şirketlerdir. Anketle para kazanmak isteyen herkes bu yasal ve ticari anket şirketlerine kayıt olmakta özgürdür.
 
Büyük şirketler müşterilerinin ürünleri ve hizmetleri hakkında neler düşündüklerini bilmek isterler. Sizin gibi tüketicilerin fikir ve görüşlerini almak için de internet üzerinde anketler yapan anket şirketleriyle çalışırlar.
 
Anket şirketleri kullanıcılarından hiç bir zaman para talep etmez. Tüm kontrol kullanıcıların elindedir ve kullanıcılar fikirlerini paylaştıkları için herhangi bir yükümlülük altına girmezler.
 
Evet, para kazandıran anket siteleri ek kazanç için idealdir. Fakat gerçekçi olmayan vaatlerde bulunan şahıslara şüpheyle yaklaşın.
 
Ücretli anketleri cep harçlığı kazanmak için kolay bir yöntem olarak görün.
 
Amacımız piyasadaki en güvenilir ve adil anket şirketlerini bulmak ve hepsini size ücretsiz olarak sunmaktır. Bizim için önemli olan tüketiciler ile pazar araştırma şirketlerini bir araya getirmektir.
 
Sırrımız oldukça basit. İnternet kullanıcıları anketle para kazanmak istiyorlar. Büyük vaatler vermiyoruz, ziyaretçilerimize dürüst bir şekilde beklentilerinin ne olması gerektiğini söylüyor ve onlara para kazandıran en iyi anket şirketlerini buluyoruz.
 
Bilgileriniz asla üçüncü kişilerle paylaşılmayacak.
 
Yalnızca seçtiğiniz anket şirketlerinden onay e-postaları ve yine sizin belirlediğiniz diğer para kazanma fırsatları ile ilgili e-postalar alacaksınız.
 
 • Bu bir dolandırıcılık mı?
 
Hayır, bu bir dolandırıcılık değil. Biz anket doldurarak para kazanmak isteyen herkesi gerçek anket şirketleri ile buluşturma hizmeti sağlarız. Biz ya da anket şirketleri sizden hiç bir zaman para talep etmeyiz. Her zaman tüm kontrol sizin elinizdedir ve herhangi bir mecburiyet altında değilsiniz. Biz yalnızca güvenilir piyasa araştırma şirketleriyle çalışmaktayız.
 
 • Bilgilerim güvende mi?
 
Evet, detaylarınız güvenlidir. Gizliliğimiz bu sayfada bulunan lider anket firmaları için çok önemlidir. Bilgileriniz üçüncü kişilerle sizin izniniz olmaksızın paylaşılmaz ve sadece üye olmayı seçtiğiniz anket şirketleri tarafından tutulur. Dilediğiniz zaman bu şirketlerden anket davetiyesi almayı bırakmakta özgürsünüz. Size tavsiye ettiğimiz tüm para kazandıran anket siteleri büyük ve saygın pazar araştırma şirketleridir.
 
 • Sözleşme yapmak gerekiyor mu?
 
Hayır. Bağlayıcı herhangi bir sözleşme yapmanıza gerek yoktur. Size önerdiğimiz herhangi bir anket şirketi ile hiç bir yasal yükümlülük altında kalmaksızın, dilediğiniz zaman üyeliğinizi sona erdirebilirsiniz. Size gelen e-posta davetiyelerinin en alt kısmında bulunan ‘Aboneliği iptal et’ linkine tıklayarak anket davetiyeleri almaktan vazgeçebilirsiniz.
 
Çoğu anket katılımı için yaş sınırı 16'dır. Ancak bazı anket panelleri 14 yaş ve üzeri görüşlerini da kabul ederler.
 
 • Uyarı: harici faaliyet kısıtlamaları ve sadece İngilizce hizmet veren anket doldurma siteleri, ikamet adresi Türkiye olan bir asla anket göndermez. Bunlara kayıt olmak için boşuna kendinizi yormayın. Eğer biri size bunun aksini söylüyorsa muhtemelen yalandır.
 
Anket siteleri profesyonel bir yazılım kullanırlar ve sizin hangi ülkede hesap açtığınızı ip adresinizden hemen tespit edebilirler. Kısaca araştırmayı kandırmanız mümkün değildir.
 
 
 
 

 

Go Back

İnternet Sitesi Olmadan Para Kazanabilirsiniz (2024 - Detaylı Anlatım Gelin Sizde Kazanacaksınız)

 

 

 

[caption id="attachment_221" align="alignnone" width="442"] İnternet Sitesi Olmadan Para Kazanabilirsiniz.İnternet Sitesi Olmadan Para Kazanabilirsiniz.[/caption]

 

 
 
 
İnternet Sitesi Olmadan Qassa Pazarlama

 

 
 

 

 

 
İnternet sitesi olmadan Qassa  pazarlama yapabilirsiniz. Qassa Pazarlama oldukça kazançlı bir çevrimiçi para kazanma yolu. Kassa pazarlamayı satış ortaklığı olarak çevirebiliriz. Anlaştığınız firmanın ürünlerini internet siteniz ya da yazıda anlatacağımız metotlar ile tanıtırsınız. Bu şekilde tanıtımını yaptığınız siteye trafik sağlarsınız. Sizin aracılığınız ile ana siteden alış veriş yapanların yaptıkları alış verişlerden belirli komisyonlar alırsınız. Komisyon oranları satılan ürüne göre değişiklik göstermektedir. Kimi ürünlerde %50’ye varan komisyonlar varken kimi ürünlerde komisyon oranları %2 seviyelerinde olabilmektedir. Mesela satışını sağladığınız bir elektronik eşyadan %30 oranında komisyon alabilirsiniz. Ancak tatil turu satışı sağlarsanız alacağınız komisyon %6 seviyelerinde kalır.

 

 

 
 

 

 

 
Qassa pazarlama işlemleri genellikle kişilerin internet siteleri üzerinden olur. İnternet site sahibi kişi sitesi üzerinden anlaşmalı olduğu ürünlerin tanıtımını yapar. Böylece çektiği trafiği ana siteye yönlendirerek kazanç sağlar. Ancak internet siteniz olmadan da satış ortaklığı sitemine dahil olabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 
 

 • Online Topluluklar


 •  
 
 
 
 
 
Online tartışma topluluklarına üye olarak ürün tanıtımınızı yapabilirsiniz. Ürün tanıtımının içine yerleştireceğiniz linkler ile ana siteye trafik sağlarsınız. Bu sayede kazanç elde edebilirsiniz. Mesela vücut geliştirme forumlarına üye olarak spor aletleri ve spor kıyafetleri pazarlaması yapabilirsiniz. Forumlarda link paylaşarak forum ziyaretçilerini ana siteye yönlendirirsiniz. Yalnız forum kurallarına dikkat edin. Bazı forum siteleri bu şekilde reklamlı linklere izin vermez. Bu durumlarda forumda bilgi paylaştıktan sonra ilgilenenlerin özel mesaj yolu ile size ulaşmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde linkleri paylaşarak satış ortaklığından gelir elde edersiniz.

 

 

 

 

 

 
 

 • Makale ve Blog Siteleri


 •  
 
 
 
 
 
İnternetteki tanıtım kitaplarını ürünlerle ilgili makaleler yayınlayarak da iyi bir pazarlama tekniğidir. Makaleyi yerleştireceğiniz ana firma linkleri ile trafik sağlarsınız. Satacağınız ürün ile ilgili makaleler yayınlayan sitelerde makalelerinizin yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Blogcu, blogger, milliyet blog gibi sitelerde blog yazıları yayınlayarak trafik sağlayabilirsiniz. Blog kurallarına dikkat edin ve çok sık reklam linkli yazılar paylaşmaya çalışın. Bu durum yasağı yemenize neden olabilir.
 
 
 
 
 
Çevrimiçi para kazanma yolları ile iş elde etmeye devam etmek. Sitemizdeki diğer internetten para kazanma yolları da inceleyerek çeşitli alternatiflere ulaşabilirsiniz.

 

 

Go Back

(Yıl Olmuş 2024) İnternet Üzerinden Para Kazanmak : İnternetten Para Kazanmayı Bizden Öğrenin

İnternetten Para Kazanma Yolları & Bilinmeyen Taktikleri - İş Fikirleri

Para Tuzağı

İnternetten Para Kazanma Yolları & Bilinmeyen Taktikleri - İş Fikirleri

İnternet üzerinden para kazanmak hayal değil. Dijital gücün nasıl para kazanılacağı konusunda bu makalemiz size fikir verecektir.

 

 
Dijital ortamın hızla geliştiği günümüz teknolojileri sayesinde internet üzerinden para kazanmak da mümkün hale gelmiştir. İhtiyacınız olan tek araç internettir. Gerekli zamanı ayırdığınız sürece internetten para kazanabilirsiniz. Öncelikle yapmanız gereken şey internetten para kazanma yolları ile ilgili geniş çaplı bir araştırma yapmanız. Oldukça fazla sonucun karşınıza çıktığını göreceksiniz. Birçoğunu okumanız gerekecektir. Çünkü bir yazıyı okurken başka bir iş hakkında fikir sahibi olmanız da mümkündür. Hobilerinize ve ilgi alanlarınıza uygun işler bulabileceğiniz gibi daha önce adını bile duymadığınız işlerin de karşınıza çıkması mümkündür.

 

 
İnternetten hangi alanlarda para kazanılır?

 

 
Yelpaze o kadar geniştir ki sizlerle buradan bir kısmını paylaşabileceğiz. İnternetten para kazanma yolları arasında; Çevirmenlik yaparak para kazanabilirsiniz. Eğer Türkçe dışında yabancı bir dil biliyorsanız ve bilginiz çevirmenlik yapacak düzeyde ise rahatlıkla tez, makale vb. işler alarak çevirmenlik yapabilirsiniz. Reklam tasarlayarak internetten para kazanabilirsiniz. Şirket logoları hazırlayarak, şirketlere danışmanlık hizmeti veren firmalar ile anlaşarak çalışabilirsiniz. Blok yazarlığı yapabilirsiniz. Eğitim hizmetleri sunarak ve hatta online eğitim vererek para kazanabilirsiniz. Özellikle eğitimciler için önemli bir ek gelir kaynağı olabilecek bu yöntem ile kendi işinizi yaparak para kazanmak daha kolay olacaktır. Yazı kabiliyetinize güveniyorsanız e-kitap yazarak bunu gösterebilirsiniz. Günümüzde bu şekilde e-kitap yazarak ismini duyuran ve ciddi paralar kazanan insanlar vardır. Eğer dijital dünya ile aranız iyi ise online oyun sitesi tasarlayabilir ve kullanıcıların oynadığı oyunlar sayesinde para kazanabilirsiniz. Herhangi bir konuda teknik bilgiye sahipseniz bilgilerinizi internet üzerinden gelecek sorularla cevaplayarak paraya çevirebilirsiniz. Web sitesi tasarlayabilirsiniz. Anket doldurarak para kazanabilirsiniz. İkinci el eşyayı satarak bile para kazanabilirsiniz. İnternetten reklam izlemeyi paraya dönüştürebilirsiniz. Bu ve buna benzer bir dolu iş imkânı internet aracılığı ile yapılabilmektedir.

 

 
Sonuç para kazanmak

 

 

 
Yukarıda saydığımız ve sayamadığımız yüzlerce iş fırsatı arasından size en uygun olanları bulup işe koyulabilirsiniz. Birçok iş için ödeme belli tutarları yakalayınca yapılırken bazı işlerde her yaptığınız iş için ücret ödemesi alırsınız. Bu bakımdan işe başlamadan önce ödemenin ne şekilde ve hangi yolla yapıldığını iyi okumanızı tavsiye ederiz. Bazı işverenler işi yapanın bankasına para ödemesi yaparken bazıları aracı ödeme yöntemlerini kullanarak orada açacağınız hesaba yaptığınız iş ya da işlerin ödemesini yaparlar. İnternetten para kazanma yollarıkonusunda araştırmanızı iyi yapmanızı ve güvenilir müşteri ile çalışmanızı öneririz. Bu sayede işlerin değeri olarak kredi ücreti konusunda güvenli bir kazanım sağlamış olursunuz. İnternet dünyasında ilerlediğinizde karşınıza yeni bir başarıya ulaşma ya da yapamayacağız işlerde profesyonel olarak çalışmaya başlamanız da olasıdır. Bazı iş indirimleri o kadar hızlı gelişen ki sonu olmayan bir ek iş sahibi bile olabilirsiniz.

Go Back

Web Sitesi ile Para Kazanabilirsiniz (2024 Yatarken Bile Para Kazanıyorsun)

 

 
[caption id="attachment_42" align="alignnone" width="750"] Web Sitesi ile Para KazanabilirsinizWeb Sitesi ile Para Kazanabilirsiniz[/caption]
 • İnternet Sitesi Açarak Para Kazanmak
 
Gelişen internet dünyası yeni para kazanma alanlarının açılmasını sağlıyor. İnternet dünyası devasa bir sektör haline gelmiş bulunuyor. Siz de bu sektöre girerek makarnadan pay almaya çalışabilirsiniz.
 
İnternetten aslan payını Google, Facebook, Amazon gibi devasa işletme sahiplerine sahip olduğunu bilmekte. Ancak siz de kendi internet sitenizi kurarak, sitenin popülerliğine göre kazanç sağlayabilirsiniz. İnternetten para kazanmak için orijinal içerikle doğrudan ilişkisidir.
 
 
 
 • İnternet sitesi kurarak nasıl para kazanılır?
 
İnternet sitesi kurarak para kazanmak söylenildiği kadar kolay bir iş değildir. Ciddi bilgi, deneyim ve en önemlisi zaman ister. Bir internet sitesinin kurulduktan sonra belirli hit sayılarına ulaşması kaliteli ve özgün içerik girilmesi ile alakalıdır. Gireceğiniz özgün içerikler de yeterli olmayacaktır. Rekabetin üst düzey olduğu alanlarda belirli seviyelere gelebilmek için reklam harcamaları da yapmanız gerekir. İnternetten para kazanmak için yatırım yapmalısınız.
 
Adımlarınızı doğru atmayıp, aylarca uğraşmanıza rağmen aylık 100 TL’lik kazançla yetinmek zorunda kalabilirsiniz. Başarılı internet sitesi sahipleri başarılarını uzun süre bu işe emek vermelerine borçludur. Açtığınız siteyi her gün yeni içeriklerle zenginleştirmeli ve tanıtımını iyi yapmalısınız. Siteyi boş bırakmaya gelmez. Nasıl tarladan ürün almak için iyi bakım yapmak, iyi gübre kullanmak gerekiyorsa internet sitesi de öyledir. İstikrarlı bir şekilde kaliteli ve özgün içerik girerek sabırlı olmalısınız. Sitenizin günden güne hit sayısını arttırdığını göreceksiniz. Öyle bir an gelecek ki bir bakmışsınız siteniz önemli bir sıçrama yaparak alanındaki en çok takip edilen sitelerden biri olmuş. Ancak bu seviyeye gelebilmeniz için istikrarlı bir şekilde çalışmanız ve sabırlı olmanız gerekir.
 
 • Dikkat edilmesi gerekenler
 
Kuracağınız internet sitesinin ilgi duyduğunuz bir konuda olması önemlidir. Bu sayede sıkılmadan ilgi duyduğunuz konuyu araştırarak kaliteli içerikler oluşturabilirsiniz.
 
Kopyala yapıştır yöntemi ile içerik sağlamanız size yarardan çok zarar getirir. Bu gibi siteler Google tarafından belirlenir ve reklam verilmez. Başarıya ulaşmak için özgün içerik kullanmalısınız.
 
Kendiniz yazı yazamayacak kadar meşgulseniz, sizin için yazı yazabilecek editör ve yazarlardan yardım alabilirsiniz. Böylece uygun bir ücret karşılığında sitenize orijinal içerik sağlamış olursunuz.
 
Site kuracağınız alanı iyi belirleyin. Rekabetin büyük olduğu alanlar yerine yeni yeni yükselen alanları ve rekabetin az olduğu alanları tercih edin. Finans alanı gibi bazı konulardaki siteler diğer alanlardaki siteler göre aynı tık sayısına rağmen daha fazla kazanç getirmektedir.
 
Yabancı dili iyiyseniz, sitenizi İngilizce olarak ta yayınlayabilirsiniz. Türkçe, İngilizce seçeneği ya da tamamen İngilizce siteleri kurabilirsiniz. İnternet büyük oranda İngilizce içerikli sitelerden oluşmaktadır. Bu durum reklam verenleri İngilizce siteler yönlendirmektedir. İngilizce içerikli sitelerle aynı tıklamaya rağmen birkaç kat daha fazla kazanç elde edebilirsiniz.
 
İnternet sitesi kurmak internetten para kazanmak için etkili bir yol. Tavsiyelerimizi dinleyerek bu alana yatırım yapabilirsiniz. Sabırlı olur ve orijinal içerik girerseniz geri dönüş kesindir.
 
 

 

Go Back

2024 İnternetten Para Kazanmak Mümkün ! (Söylentiler, Yalanlar ve İnternetten Para Kazanmanın Yolları)

[caption id="attachment_120" align="alignnone" width="900"] 2017 İnternetten Para Kazanma │ 2017 İnternetten Para Kazanmanın Yolları │ 2017 Para Kazanma Siteleri 2023 İnternetten Para Kazanma │ 2024 İnternetten Para Kazanmanın Yolları │ 2017 Para Kazanma Siteleri [/caption] İnternetten para kazanmak mümkün! 2017 yılı yöntemlerinde para kazanmak için ne yapmak gerekiyor? İnternetten para kazanma yolları nasıl? İnternetten para kazandıran işler gibi konular makalemizde…      İnternetten para kazanmak mı? Günümüzün büyük bir bölümü, gerek evde, gerekse iş de, oradan ele geçiriyoruz, öyle değil mi? İnterneti eğlenmek ve vakit geçirmek için vakit geçirmek gibi, neden para kazanmak için de kullanmayayalım? doğum, internetten para kazanan o kadar fazla kişi var ki, neden birisi de siz olmayasınız! İlgi alanınıza ve yeteneklerinize göre bu işlerden çalışmayı tercih edebilir, hatta birkaç tanesini birlikte de yapabilirsiniz. Sadece biraz araştırmak ve düşünmek yeterli! Ben de internetten para kazanmak istiyorum ama ne yapacağımı onaylamazsanız, işte iş indirimi…  

 • Makale görünümü para kazanmak için!

  Son yıllarda oldukça revaçta olan bu iş fırsatı sayesinde, yazının göründüğü para kazanabilirsiniz. Eğer yazmayı muhafaza ediyor ve kendinize güveniyorsanız, makaleyi açıklama paranız olması mümkün! SEO uyumlu makaleler yazmak için bazı kurallara dikkat edilmesi gerekmektedir. SEO uyumlu makale yazma konusunda bilgi sahibi olarak, yazma hobinizi gelire döndürme şansına girer. Üstelik ne kadar yazarsanız o kadar çok para kazanabilirsiniz. Gününüzün birkaç saatini bu işe ayırarak bile para kazanmanız mümkün!  

 • Evde çağrı merkezi işi!

  İnternetin hayatımıza girmesinin yanında, tüm firmaların çağrı merkezlerinin olması, firmanın bünyesinde tam zamanlı olarak ofiste çalışmadan da çağrı merkezi işinin yapılabilmesine olanak sağlamıştır. Evinizden internet aracılığıyla, çağrı merkezi işi yapabilirsiniz. Bu işi yapmak istiyorsanız, iş ilanları sitelerinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Evden para kazanmak isteyen pek çok kişi tarafından oldukça fazla tercih edilen bir iş! Diksiyonunuza güveniyorsanız, internetten para kazanmak için iyi bir fırsat!  

 • Blog yazarlığı yapmak!

  İnternetten para kazanmak isteyenlerin ve yazmayı sevenlerin en çok tercih ettikleri işlerden birisidir blog yazarlığı yapmak, bloger olmak! Bloğunuz sayesinde duygu ve düşüncelerinizi dışarı aktarma şansına sahip olabilirsiniz. Blog açmak oldukça düşük maliyetlidir. Öncelikle blog açarak işe başlamalısınız! Pek bloger olarak nasıl para kazanırım diye merak ediyorsanız, hemen açıklayalım! Bloğunuza alacağınız sponsor ve reklamlar sayesinde para kazanabileceğiniz gibi, affiliate programlar yani satış ortaklığı programları ile de para kazanabilirsiniz Kaleminize ve fikirlerinize güveniyorsanız, hem zamanla tanınabilir, hem de güzel paralar kazanabilirsiniz. Bloger olmak pek çok kişinin hayalleri arasında yer almaktadır. Neden siz de iyi bir bloger olmayasanız?  

 • E- ticaret sitesi kurmak!

  Sanal mağaza ağları, online satış yapabileceğiniz e-ticaret sitesi üzerinden internetten para kazanmak oldukça güzel bir tercih! Bir girişimciz varsa ve satışlarınızı artırmak istiyorsanız, e- ticaret yapma şansına girin. Eğer çamaşırlarınız yoksa da, dropshipping yöntemiyle satış yapabilirsiniz. Dropshipping yöntemiyle satış son yıllarda oldukça revaçta! Ebay gibi sitelerde, dropshipping yapma şansına sahip olurlar. Ürün görsellerini siteye yerleştiriyorsunuz ve ürün satılınca, bağlantı kurduğunuz firmadan ürünü satın alırken, kargo adresi olarak da, satmış olduğunuz kişinin adresini veriyorsunuz! Firmanız adınıza ürün gönderiyor. Şu anda Ebay' da pek çok kişi bu satışları yaptığını biliyor musunuz? KAYNAK:   

 

Go Back

2024 Yılında İnternetten Para Kazanma: Saçmalık Değil ! 10 Gerçek Yöntem (İnternetten Para Kazanmanın Yolları için Nihai Strateji)

[caption id="attachment_38" align="alignnone" width="785"] 2017 Yılının Hiç Bilinmeyen 10 Para Kazanma Yolu2017 Yılının Hiç Bilinmeyen 10 Para Kazanma Yolu[/caption] Para kazanmak veya sevdiği bir işi yaparak para kazanmak artık çok zor olarak görülebilir. Özellikle işsiz kalanlar düşünüldüğü zaman. Ama bizim olanaklarından haberdarsanız ve girişimci bir ruh haliniz varsa para kazanmak için birçok kişiye ulaşmaktan birçok yöntem olarak ilerlemektedir.   Günün interneti gibi büyük bir kaynak varken, hem bilgi ayrıntılarını hem de para bulma özelliklerini kolayca geliştirebilirsiniz. Girişimci bir ruha sahip olmak ve gerçekten hayata geçirilebilir projeler üreterek, sevgili işini yaparak para kazanmanızı sağlayabilir. Onların stres oyuncağı olarak bilinen slinky isimli oyuncak, sokaktan topladığı süslü kutulara hayvanlar pet rock ismiyle satışa sunan kişiler, bugün yaptıkları servet ile konuşuluyor. Sizin de böyle ilgi çekici noktalarınız olabilir ve para kazanmayı henüz görmemiş olabilirsiniz. Yaratıcılığını olduğu süre boyunca kendine göre bir para kazanmanın yolunu bulur. Örneğin resim yapma konusunda son derece başarılı olabilirsiniz ve bu resimleri internet üzerinden satabilirsiniz. Aynı şekilde iyi bir finansal bilginiz olabilir ve bu bilgileri yatırım yaparak değerlendirebilir, oturduğunuz yerden para kazanabilirsiniz.

 • İşte birbirinden ilginç, belki de daha önce hiç duymadığınız para kazanma yolları:

 

 • Şarkı Yazmak

  İyi bir müzikal etki, sağlam bir müzik kulağına ve şarkı yazma konusunda bir beceriye sahip olabilirsiniz. Eğer selamlarsanız selamlarsınız. Yazdığınız bir parça ile hem ünlü olabilir hem de gerçekten iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Eğer sesinizin güzelliğini kaplaması, bu parçayı bir başkasının söylemesi için satabilirsiniz. Sesiniz güzelse video paylaşım sitelerine yükleyerek de para kazanmanız mümkün. Borsada yapılan yatırımları hemen herkes duymuştur. Uzun vadeli kazanç sağlayan yatırımlardır. Ama günümüzde yeni nesil finans piyasaları da bulunmaktadır. Bunların başında da en gelişmişi olan forex nesilleri vardır. Forex 100 dolarla işlem yapabilir ve kaldıraç ücretinden faydalanarak 100 kat daha fazla kar sağlayabilir.  

 • Forex (Kaldıraçlı Alım – Satım Yapmak)

  Kısaca anlatmak gerekirse; 1'e 100 kaldıraç oranı size aracı kurum tarafından ulaşılabilecek bir imkandır. 100 dolar ile yatırım yaptığınızı düşünürken bu oran sayesinde 10.000 dolar ile işlem yapmış sayıyorsunuz. 100 gönderme işlemi sonucu ise 5 dolar kar edecekken kaldıraç sistemi sayesinde 500 dolar kazanacaksınız. Sonunda ise 100 doğum 500 dolara sahip olacaksınız. Forex piyasası tamamen yasal ve güvenli bir piyasadır. Bilginiz ve deneyiminiz olduğu sürece minimum görevleri işlemlerinizi elde edebilir ve para kazanabilirsiniz.  

 • Arkadaşlık Etmek

  Arkadaşlıktan nasıl para kazanılır diye düşünerek bu madde boyutu saçma görünebilir. Ama dünya çapında istediğiniz alana göre arkadaş bulabileceğiniz siteler bulunuyor. Örnek vermek gerekirse; hiç bilmediğiniz bir yerde kucaklaşmaz ve size hem arkadaşlık edecek hem de birlikte vakit geçirecek bir kişi yaşayacak. Arkadaş kiralama siteleri hemen devreye giriyor ve büyümeye sahip arkadaşlar bulabiliyorsunuz. Bu konu ile ilgili bilgisi henüz bir varsayım olmasa bile yakın zamanda karşılaşacağımızı düşünüyor. Arkadaş kiralama sitesini, birer çöpçatanlık sitesi olarak düşünmeyin. Eğer sosyal ziyaretz fazlaysa ve eğlenceli bir kişiyseniz, ihtiyacınız olan kişiler profesyonel flört ederek para kazanabilirsiniz. Ayrıca çalışmaktan daha çok eğlenerek zafer kazanacaksınız.  

 • Arabayı Reklam Panosu Olarak Kullanmak

  Gezerek para kazanabileceğiniz bir iş daha. Belirli bir markanın reklam yüzü arabanız olabilir ve sadece arabayla kalabalık trafikte gezerek para kazanmanız mümkün. Kazanacağınız para arabanızın modeline, markasına, bulunduğunuz coğrafyaya göre değişiyor. Dikkatli bir sürücü olmanız ve trafikte araba kullanmaktan zevk almanız, dikkat etmeniz gereken tek nokta. Bu işi yapan çeşitli ajanslarla görüşerek aracınızı reklam için kiralayabilirsiniz.  

 • Viral Videolar Yaparak

  Günümüzde bir şeyleri okumak yerine o konuda çekilen videolardan öğrenmeyi tercih ediyoruz. Bu şekilde daha hızlı ve akılda kalıcı bir şekilde bilgi edinmiş oluyoruz. Ayrıca boş vakitlerde, kahve molalarında hemen bir video paylaşım sitesini açarak stres atacağımız komik videolar izlemeye bayılıyoruz. İşte biz bu şekilde eğlenip kafa dağıtırken bu videoların sahipleri de para kazanmış oluyor. Ne kadar kolay iş diye düşünmeyin. Videoları özgün ve dikkat çekici bir şekilde hazırlamak, montajlamak ve ilgili kitlelere ulaştırmak hiç de kolay olmayan işlerdir. Ama sonucunda bir Youtube zengini olabilirsiniz.  

 • Uygulama İndirmek

  Para kazanmak sanırım hiç bu kadar kolay bir iş olmamıştı! Oturduğunuz yerden yalnızca birkaç uygulama indirerek para kazanmanız mümkün. O nasıl olacak diye merak ediyorsanız, hemen anlatalım: Telefonunuzun arka planında çalışan bazı uygulamalar vardır. Bu uygulamalar özel bilgilerinizi, telefon görüşmelerinizi dinlemez; ama online olarak yaptığınız aktiviteleri takip ederler. Bunu da pazarlama kararlarını geliştirme için kullanırlar. İnternette sürekli aradığınız veya bakındığınız sayfalara ait birçok reklam görürsünüz. İşte bunun nedeni budur. Örneğin bir ayakkabı almak için bir alışveriş sitesini ziyaret ettiniz. İşte bu programlar (ve genellikle Google bu işi yapar) sizin aramalarınızı kaydederek, hiç alakası olmayan bir sayfaya geldiğinizde reklam olarak bu ayakkabı sitelerini size gösterir. Google gibi pazarlama ve reklamcılık alanını geliştirmek isteyen firmalara yardımcı olarak para kazanabilirsiniz. Yüksek meblağlar olmasa bile güzel bir ek kazanç olacağı kesin.  

 • Bir Şeyler Kiralamak

  ek başınıza yaşamanıza rağmen büyük bir eviniz olabilir. Bu evin boş odalarını kiralayarak hem para kazanabilir hem de kendinize bir veya birkaç ev arkadaşı bulabilirsiniz. Yalnız yaşayan kişiler genellikle 1+1 olan evleri tercih ederler. Ama isteklerine göre küçük bir ev bulamadıkları zaman daha büyük evlerde yaşarlar. İşte bunu bir avantaja dönüştürerek boş odalarınızı kiralayabilirsiniz. Evinizi kiralamanın yanı sıra garaj, park yeri kiralayarak para kazanmanız da mümkün. Örneğin bir arabanız olmamasına rağmen evinizin bir garajı veya özel park yeri olabilir. İşte burayı ihtiyacı olan kişilere kiralayarak da, güzel bir gelir elde edebilirsiniz. Büyük şehirlerde park yeri bulmak ayrı bir dertken, güvenli bir park yeri bulmak ayrı bir derttir. Bu nedenle cazip teklifler oluşturarak para kazanmanız mümkün.  

 • Şirket İsmi ve Slogan Bulmak

  Yaratıcılığınız özellikle bu konuda fazla olabilir. Örneğin yeni açılan bir mekana verilen isim veya reklamı için yaratılan sloganı yetersiz buluyor olabilirsiniz. “Ben olsam öyle derdim” cümlesini sıklıkla kullanıyor olabilirsiniz. Eğer gerçekten bu alanda yaratıcı olduğunuzu düşünüyorsanız, dünya genelinde bu şekilde para kazanan kişiler olduğunu bilmeniz gerekiyor. Özel olarak oluşturulan bir internet sitesinde, şirketine isim ve slogan arayan kişiler ile yaratıcı kişiler bir araya geliyor. Bu şekilde hem şirket sahibinin işi görülüyor hem de siz gayet eğlenceli bir şekilde para kazanmış oluyorsunuz.  

 • Müzik Dinlemek

  “Yok artık!” dediğinizi duyar gibiyim. Sürekli yeni şarkılar keşfetmek tam size göreyse ve gerçekten iyi bir dinleyici olduğunuza inanıyorsanız, bu iş tam size göre. Dünya genelinde faaliyet gösteren bir web sitesi bu işi yapıyor ve 14 milyon yakın yorum bulunan sitede 1 milyon dolardan fazla kazanç elde edildiği görülüyor. Yapmanız gereken 90 saniyelik kayıtları dinleyerek yorum yapmak ve eleştirilerde bulunmak. Bu işi yeni yapmaya başlayanlar için az bir ücret ödeniyor; ama deneyim puanınız arttıkça dinlediğiniz 90 saniyelik şarkı başına 10 dolara kadar kazanma şansınız var!  

 • Kutu Geri Dönüşümü

  bu davranışlara duyarlı olunmasa bile dünya standartlarında fazla geri dönüşümden para kazanan birçok kişi var. Metal, cam, plastik gibi geri dönüşüm kutuları, gerçekten çok güzel bir kazanç kaynağı. Bunun yanı sıra boş karton kutularınızı da geri dönüşüme kazandırabilirsiniz. Sadece taşırken önem vermek için karton kutular, dünya çapında para kazanabileceğiniz güzel bir sermayeyi ifade ediyor! Şirketlere, kutunun özelliklerine göre 50 süreç ile 2 dolar arasında kutu satışı yapabilirsiniz. Ayrıca alışveriş merkezleri, süpermarketler de size ücretsiz bir şekilde sermaye muhafaza ediyor.   kaynak : 

 

Go Back

2024 Yılının İnternetten Para Kazanmak İçin Yöntemler (İnternetten Para Kazanmayı Düşünenlere Öneriler)

  [caption id="attachment_36" align="alignnone" width="300"]İnternetten Para Kazanma Yolları & Bilinmeyen Taktikleri - İş Fikirleri İnternetten Para Kazanma Yolları & Bilinmeyen Taktikleri - İş Fikirleri[/caption]   İnternetten para kazanmanın birçok yolu vardır bunlardan bir tanesi de anket doldurarak para kazanmak. Çağımızda oldukça yaygın olan bu yöntem ile 2024 yılı içersinde yaklaşık 75.000 kişi 4,000,000 $ gibi bir ücret kazanmıştır. Hadi be oradan dediğiniz duyar gibiyim ama sizi şöyle düşünmeye davet ediyorum. Bundan 4-5 yıl önce sokaklar, caddeler anketör gençlerle doluydu hepiniz hatırlarsınız. Hiç sordunuz mu kendinize nerede bu anketörler? Diye. Ben cevap vereyim artık anket şirketleri bu işler için interneti kullanmayı tercih etmekte. Hem bu şekilde anket şirketleri masraflarını minimuma indirirken aynı zamanda kazançlarını da arttırma yoluna gittiklerini söylemek mümkün. Anket şirketleri anketörlere harcadıkları masrafı kısarak internet üzerinden anket dolduran kişilere aktarmaya başladılar. Bu durum internetten para kazanmak isteyen kişileri yani sizleri oldukça mutlu etmiştir. İnternet ortamında doldurduğunuz her anket başına para kazanabileceksiniz. Türkiye de binlerce kişi bu yolla para kazanmaktadır.   İnternetten para kazanabileceğiniz bir diğer yolda satış ortaklığı sistemi. Evinizin konforunda oturarak para kazanabileceğiniz bu yolla ek iş fırsatı ya da kendinize yeni bir gelir kapısı yaratabilirsiniz. Yurt dışında oldukça yaygın olan bu sistemle iyi paralar kazanabilirsiniz. Yurt dışında kullanılan ismi Qassa olan bu sistem Türkiye’de 2010 yılından beri kullanılmaktadır. Her geçen gün yaygınlaşan bu sistemde amaç firmaların veya şahısların sattığı ürünlere satış ortaklığı yapmaktır. Herhangi bir ücret ödemeden istediğiniz ürüne satış ortağı oluyorsunuz ve bu ürün sizin referansınızla satıldığı takdir de komisyon kazanıyorsunuz. Bu işin en güzel tarafı da satış ortağı olabileceğiniz ürün sınırının olmaması. Yani olay tamamıyla sizin elinizde istediğini kadar ürüne satış ortağı olarak istediğiniz geliri sağlayabilirsiniz.   İnternet ortamında para kazanmanın yollarından bir diğeri de metin editörlüğüdür. Web sitesi sahipleri sitelerini güncel tutmak ve site takipçilerini bilgilendirmek için sizlerle çalışmak isterler. Özellikle birden fazla site sahipleri sitelerini güncel tutmakta zorlanırlar. Sitelerini güncel tutamama durumunda Google sıralamasında ki önceliklerini kaybederler. Sizlerde site sahiplerinin istekleri doğrultusunda uygun makaleler hazırlayarak kendinize gelir fırsatı yaratabilirsiniz. Bu yolla makale başı alacağınız ücretlerle evinizden çalışma fırsatıyla iş sahibi olabilirsiniz. İnternet üzerinden açabileceğiniz bir siteyle de para kazanabilirsiniz ya da ücretsiz olarak açacağınız blog sitesinden para kazanabilirsiniz. Öncelikle açacağınız sitenin ya da bloğun içeriğini belirlemelisiniz. Örnek olarak teknoloji sitesini ele alalım. Açtığınız teknoloji sitesi ya da bloğunu son zamanlardaki teknolojik gelişmeler hakkında makaleler yazarak güncel tutarsanız. Emeğinizin karşılığını alabilirsiniz. Siz sitenizi güncel tuttuğunuz takdirde Google’ın dikkatini çekeceksiniz ve zamanla arama sonuçlarında üst sıralara tırmanabileceksiniz böylelikle beklediğinizin çok üstünde bir gelir kaynağına sahip olabilirsiniz.   KAYNAK:  

Go Back

2024 Güncel: İnternet Üzerinden Para Kazanma (Soru Cevap)

[caption id="attachment_34" align="alignnone" width="300"] İNTERNET'TEN PARA KAZANMA SANATI HAKKINDA BİLGİLERİNTERNET'TEN PARA KAZANMA SANATI HAKKINDA BİLGİLER[/caption]   İnternet'ten Para Kazanma Sanatı

 • YEŞİL YEŞİL BİNLERCE DOLARCIKLAR SİZLERİ BEKLİYOR (MU)

İnternet'ten para kanma talepleri yıllarca devam ediyor ve bundan sonra da devam edecek... Gelin bu süre boyunca birlikte bakalım ve şahitlik tecrübeleri ile birlikte paylaşalım ki internet dünyasından nasıl para kazanılıyor görelim.. İlk olarak hatırlatmakta fayda var ki bizi anlatanlar bu konularla ilgili eski forumlarımızda olsun bir çok webmaster sitelerinde olsun kimi bölümlerinde OK dedik kimi bölümlerinde ise HAYIR dedik. Bunlarla da kalmadık ve ciddi damarlarımız sistemlerimiz olmuştur :) Örnek Qassa bunlardan bir tanesidir.. İnternet üzerinden ile böyle kolay para kazanma hayalinizdeyseniz kesinlikle bunları unutun! Şunu bastırmayın ki bir gün en iyi dediğiniz bile sizi DOLANDIRACAKTIR. Kimisi bir kaç ay içinde kimisi ise bir kaç yıl içinde bunu mutlaka yapacaktır. Şimdi bazı arkadaşları NEDEN diye soracaklar. Bu tür sitelerde (umut yazıları söylüyorum ben bunlara) ciddi anlamlarda paralar döner. Ciddi derken gerçekten ciddi paralar bunlar. Yani milyon dolarlar hatta bazen mili dolarlar bu sistemler içinde akar gider.. Örnek olarak yukarı da Qassa sistemi konutum. Bu site ile ilgili baya bir inceleme yapıldıktan sonra (bir arkadaşın aracıları ile) adamların sistem için ciddi yatırımlarını gördüm. Hemen sipariş veren bu tür işler ile ben 90'lı yılların sonlarından beri uğraşan biriyimdir! Her neyse, gördü ki adamlar sistem için böyle yatırımlar yapmışlar kendi kendime dedim ki "bu adamlar en az bir kaç yıl bu işe devam ediyorlar". Çünkü adamlar dünya çapında gerçekten çok kral bir ağ kurmuşlar ve siteler için bile ciddi yatırımlarda korkuyorlardı.. Bu işler ile uğraşan arkadaşlar tabii ki bunlarında dolandırıcı gideceklerini söylediler ve webmaster sitelerinde ciddi tartışmalar başladı. Biz savunduk. Ama bizde bildiklerimiz ki bir gün bunlarda batağı oynayacaklardı. Yaptıklarını tabi ki belirttik. Bizde çocukları bu adamlar bir gün iyi bir vole vuracak ve hemen ortadan kaybolacaklardı. Her neyse ki bu süreçte bir kısım paralar yatırdık bir kısım paralar kazandık ve bizim Qassa hayaletüzden daha hızlı bir şekilde büyüdü ve adamların alacağı hedef kazançları bir kaç içinde ellerine geçti. Neticenin ne olacağını hehralde edin :)) Tabii ki tahmin voleyi vurdukları gibi PUFF oldular. Bizlerde paraları doğal olarak PUFF oldu.

 • Burada çıkarılacak bazı sonuçlar var;

  - İlk olarak internetten ben çozandım diyenlere inanmayın. - Sağlam gördüğünüz bir site yakalarsınız iyi inceleyin. - Tahmini bir süre koyun. Bu süre içerisinde mutlaka çakilmeyi bilin! - Aç gözlülük edip fazla paralar yatırmaya çalışmayın. Trilyoner olamazsınız bunu unutmayın! - Kimse kimsenin babasının oğlu olmadığı gibi bu adamlar piyasanın kurtları ve sizlerde av olacak kuzularsınız. Babanızın oğlu bile olsa PARA işin içindeyken kimse kimseyi affetmez unutmayın. - Zamanı geldi dediğiniz zamandan daha erken sistemden kurtulmaya bakın. Yukarıda verdiğimiz maddelere sadık kalırsanız paranızı fazla kaptırmadan yırtarsınız ;) Belki birazda kazanç elde edersiniz. Yazımızın devamı mutlaka olacaktır. Zaman temizliği nedeni ile şimdilik özet olarak kesmek zorundayım. Çünkü ZAMAN dediğimiz şey asıl PARA olacaktır. Kaybettiniz mi asla geri alamazsınız ;)   kaynak : 

 

Go Back

2024 Yılının Para Kazanma Yolları (Ortaokul Öğrencisi Nasıl Para Kazanır)

 

 • 2017 Yılının Para Kazanma Yolları

  [caption id="attachment_31" align="alignnone" width="300"] Para Kazanma YollarıPara Kazanma Yolları[/caption]   göğsü pek çok insan yaptığı işi sevmediği halde para kazanmak zorunda olduğu için çalışıyor. Ancak internet ve gelişmeler nedeniyle birçok yoldan para kazanabilirsiniz. Etkili para kazanma keşifleri keşfederek farklı alanlara yönelebilirsiniz. Bunun için öncelikle kendi becerinizi ve yeteneğinizi keşfetmeniz çok önemlidir. Girişimci bir ruha sahip olmanız halinde kısa süre içinde sevdiklerinizle birlikte para kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Ayrıca ek gelir elde etmek isteyenler için birçok para kazanma yolunun bulunduğu bulunmaktadır. Yaratıcılığınız bulunduğu sürece para kazanmanız için önlemlerdir. Bir süre kendinize uygun işler keşfetmeli, ardından hızlı bir şekilde para kazanmak için okumaya başlamalısınız.

 1. Golf Topu Toplama

  Harcama para kazanma yöntemlerinden biri de golf topu toplayıcılığı yapmaktır. Spora ilgi duyanların seveceği bir para kazanma yöntemidir. Ancak gol toplayarak para kazanabilmek için golf oynamayacak bol bol yüzeceksiniz. Golf sahalarının yanında küçük bulunan göletlere sık sık gol topunun kaçtığı bilinmektedir. Burada golf topları toplarsanız, golf topunun boyutu belirli bir ücret ödenmektedir. Golf topu toplanma zamanını biriktirmek yaygınlaşan arasında ön plana çıkmaya başladı. Hem keyifli hem de kolay bir iş olduğu için golf toplayıcılığı pek çok kişi tarafından düşünülebilecek güzel bir iş fikri olarak gören ortaya çıkıyor.

 1. Civciv Cinsiyeti Tahmin Etme

  İlginç para kazanma yollarından biri de civcivlerin cinsiyetini tahmin etmektir. Ülkemizde civcivlerin cinsiyetini tahmin eden sadece 18 kişi bulunuyor. Rakam oldukça az olduğu için kazancı iyi olan bir meslek olarak karşımıza çıkıyor. Eğer bu konuda uzman olduğunuz düşünüyorsanız çok para kazanabilirsiniz. Civciv cinsiyetini tahmin eden kişilerin aylık ortalama kazançlarının 11 bin-12 bin civarında olduğu söyleniyor.

 1. Profesyonel Ağıtçı

  Farklı para kazanma yollarından bir diğeri de profesyonel ağtçılardır. Özellikle Afrika bölgesinde çok tercih edilen bu ağıtçılar ölen kişilerin çok değerli olduğunu gösterebilmek için çağrılıyor. Büyücü bölgelerde yaygınlaşan bir meslek haline gelen profesyonel ağtçılar cenazelerde ön sıralarda bol ağlıyor ve para kazanıyor. Özel yas tutucuları para deposu tutan pek çok kişinin olduğu söyleniyor.   KAYNAK : 

 

Go Back

Yıl 2024 - 5 Adımda Blog Yazarak Para Kazanma

  [caption id="attachment_24" align="alignnone" width="300"]5 adımda blog yazarak para kazanmak 5 adımda blog yazarak para kazanmak[/caption] Blog yazarlığı yıllardır zirveden hiç düşmeyen internetten para kazanma fikirlerinden biridir. Durum böyle olunca pek çok insan yazarak para kazanmak için büyük bir hevesle ben bu işi yaparım havasına giriyor. Evet, bu işin hakkını verenlerin eninde sonunda para kazanması kaçınılmazdır. Sadece işe başlamadan önce güzel bir plan hazırlamak ve tüm çalışmaları bu plana uyarak yapmanız gerekiyor. Sadece makale yazmak ve bunları belli bir düzen içerisinde yayımlamak blog yazarak para kazanmak için yeterli değildir. Bir yandan özgün makale yayımlarken diğer bir yandan başta sosyal siteler olmak üzere blog için çeşitli alanlarda tanıtım çalışmaları yapmanız gerekiyor. Şimdi tüm bunların nasıl bir düzen içinde yapılması gerektiğini maddeler halinde ele alalım.

 • 5 adımda blog yazarak para kazanmak

 

 • 1. Konu seçimi

Eğer bol miktarda ziyaretçi istiyorsanız ilk olarak ufak bir araştırma yaparak hangi konu üzerine yazmanız gerektiğine karar vermeniz gerekiyor. İnsanların çok fazla aramadığı sıradan şeyleri kaleme almak muhtemelen size büyük bir kazanç getirmez. Blog açmadan önce arama hacmi yüksek olan bir konu seçmek gelecekte elde edeceğiniz kazanç miktarını doğrudan etkileyeceği için çok önemlidir. Blog konusu belirleme aşamasında size en iyi fikir verecek olan kaynakların başında webmaster forumları geliyor. Bu tür forumları her gün binlerce blog yazarı ziyaret ederek fikir alış verişi yapıyor. Yazarak para kazanmak konusunda tecrübeli olan bu girişimciler size kesinlikle fikir verecektir. Son günlerde ”nasıl yapılır” tarzında yazılar yayımlayan bloglar oldukça ilgi çekiyor. İnsanlar internet üzerinden internetten nasıl para kazanılır gibi binlerce arama yaptığı için bu tür yazılar kısa sürede size binlerce ziyaretçi getirebilir. İnternet daha çok merak ettiğimiz konuları araştırmak için kullandığımız bir alan olduğu için nasıl yapılır, nedir gibi milyonlarca arma yapılıyor.

 • 2. Domain ve hosting satın almak

Artık elimizde yazarak para kazanmak için bir konu olduğuna göre şimdi blog açmak için bir alan adına (domain) ve sitemizin bilgilerini barındıracak sunucuya (hosting) ihtiyacımız var. GoDaddy bu ihtiyaçlarınızı karşılamak için harika bir seçim olabilir. Çünkü kaliteli hizmet ve uygun fiyatı bir arada bulabileceğiniz Türkçe destek veren nadir şirketlerden biridir. Özellikle alan adına karar verirken blog içeriği ile ilgili bir seçim yapmaya özen göstermenizde fayda var. Dünyanın en iyi CMS yazılımı olan WordPress, blog sitemizi yönetmek için kullanacağımız yazılımdır. Zaten GoDaddy hesabınıza giriş yaptığınızda istediğiniz alan adına otomatik olarak WordPress kurma şansına sahip oluyorsunuz.

 • 3. İçerik hazırlamak

Açtığınız blog sitesine ilk 2 aylık süreçte sadece özgün makale girmek yeterlidir. Gün içerisinde en az bir tane olmak şartı ile özgün içerik girmeniz gerekiyor. Böylece blog siteniz 2 ay içinde içerik olarak son derece zengin bir yapıya sahip olacak. Blog yazarak para kazanmak günümüz koşullarında özgün içerik ile mümkündür. Bunu asla göz ardı etmeyin ve kopya içerik yayımlamaktan mümkün olduğu kadar kaçının. Hatta alıntı yapacak olsanız bile makaleyi tekrar yazarak özgün olmasını sağlayın.

 • 4. Tanıtım çalışmaları

İlk iki ay geçtikten sonra blog siteniz için sosyal medya hesapları açabilir ve tanıtım sürecine start verebilirsiniz. Üçüncü aydan sonra bu çalışmalar biraz daha arttırılmalı ve SEO dediğimiz çalışmalara ağırlık verilmelidir. Tüm bu çalışmaların belli bir düzen içinde yapılması gerekiyor. Webmaster forumları SEO açısından bilgi ve dokuman barındıran alanlardır.

 • 5. Kazanç yöntemi belirlemek

Eğer bu aşamaya kadar planlı bir şekilde çalışmaya devam ettiyseniz artık yazarak para kazanma zamanı gelmiş demektir. Yazmış olduğunuz içerik hangi kazanç yöntemini kullanmanız gerektiğini doğrudan etkileyecektir. Eğer blog konusu geniş bir kitleye hitap ediyor ve bol ziyaretçi alıyorsa Google Adsense ile reklam ortaklığı yapabilirsiniz. Diğer bir seçenek ise blog içeriğine uygun ürünler bularak satış ortaklığı yapmaktır. Aslında bu internetten para kazanmak için tek başına uygulanan inanılmaz güçlü bir girişimdir. Blog yazarlığı ile entegre bir biçimde yapıldığı taktirde sonuç başınızı döndürebilir. Buradaki kastım elde edilecek olan gelirin inanılmaz bir boyuta ulaşma ihtimalidir. Eğer elinizde potansiyel müşteri varsa ve siz onlara istediklerini verirseniz kazanç beklentinin çok üstüne çıkabilir. Tüm internetten para kazanma yolları incelendiğinde hepsinin temel olarak reklam ve pazarlama gibi bir alt yapıya sahip olduğu kesindir. Bu yüzden bu alanda kariyer yapmak istiyorsanız internet reklamcılığı başta olmak üzere kendinizi eğitmelisiniz.   KAYNAK :

 

Go Back

2024 İnternetten Para Kazanmanın En Kolay Yolu (İnternetten Para Kazanma: Aylık 15.000 TL)

İnternetten para kazanmanın en kolay yolu internet üzerinden satış yapmaktır.

İnternetten para kazanmak isteyenler için pek çok site vardır. Burada önemli olan neyin satılacağının iyi belirlenmesidir.

 
Çevrimiçi açık artırma fikri ortaya çıktığından beri çevrimiçi alım-satım marketi yükselişe geçti. Birçok kişi bu işe meraklı fakat nasıl başlayacağını bilmiyor. İster kendi sahip olduğunuz birşeyi çevrimiçi satıyor olun ister bir mağaza gibi çevrimiçi alım-satım yapıyor olun, bu işten para kazanmanın türlü yolu var.

 
Başlamadan önce birşeyi çevrimiçi satarken dikkat etmeniz gereken birkaç genel ipucu:
İnternetten para kazanmak için satış yapmadan önce bunlara dikkat edin…

  • Bir PayPal hesabı açın: Çevrimiçi iş yapıyorsanız ve bir PayPal hesabınız yok ise hemen bir tane açmanız gerekecek. Ödeme almanız ve yapmanız için çevrimiçi ticaretin olmazsa olmazıdır.


 •  


   

   

     • İyi bir fotoğraf çekin: Birazdan aşağıda sıralayacağımız seçeneklerin hepsinde istemese de bazıları için satacağınız ürünün güzel ve temiz bir fotoğrafını çekmeniz gerekir. Eğer birden fazla fotoğraf çekmeniz gerekecekse evinizde iyi bir ışıklandırmaya sahip küçük “stüdyo-vari” bir alan kurarak fotoğraflarınıza profesyönel bir hava katmış olursunuz. Ve tabi ki de iyi bir kamera şart.


  •  


    

       • Dürüst olun: Eğer kullanılmış bir ürün satıyorsanız her bir çizik, kusur, leke vs hakkında dürüst olun. Bu sayede ilerde karşılaşacağınız birçok sorunu elemiş olursunuz ve eleştiri geçmişinizi pozitif tutarsınız.


   •  

     

     

     

         • Etik iş yapın: Kolay ve basit. İster küçük bir sitede satış yapıyor olun ister çevrimiçi bir mağaza açıyor olun, müşteri hizmetiniz büyük önem arzedecek. İyi yönde eleştiri almak ve iyi bir isim yapmak isteyeceksiniz. Sorulara ve şikayetlere daima cevap verin. Mümkünse garanti verin.


    •  


      
     Bu adımları takip ederseniz çevrimiçi alım-satımda başarılı olacaksınız. Satışa başlamaya hazırsanız işte listemiz:

      

      

      

           • Amazon: FBA’yı duydunuz mu? Açılımı “Fulfilled by Amazon” (Amazon aracılığıyla Sağlandı) ve epey popüler olmakta. Çok basitçe anlatacak olursak, ürün satın alıyorsunuz (çoklu almak en iyisi) ve bunları Amazon’a kendi depolarında saklamak üzere gönderiyorsunuz. Ürünleriniz satıldığında Amazon bunları paketliyor, alıcılarına gönderiyor ve parasını da size yolluyor (tabi kendi paylarını alıp). Bu FBA sayesinde full-time kazanan insanlar var, bazıları ise ekstra para için yapıyor.


     •  


       

             • CraigsList: Bazı eşyaları paketlemek zor oluyor. Bazı satmak istediğiniz şeyler de ülkeden ülkeye göndermek konusunda sizi huzursuz edebilir. Çok büyük bir şeyi veya kargolamak istemediğiniz birşeyi satacaksanız CraigsList tam da size göre. Eşyanızı listeye eklemesi kolaydır (iyi bir fotoğraf çekmeyi unutmayın). Eğer telefon numarasını siteye koyma fikrini sevmediyseniz, ilgili kişi e-mail adresinize bile gerek duymadan sizin posta kutunuza mesaj yollayabilir.


      •  

        

        

        

               • eBay: Elbette eBay’in olmadığı bir alım-satım sitesi listesi düşünülemezdi. Bir eBay mağazası açarak işinizi büyütmeyi düşünebilir veya sadece evinizdeki gereksiz şeyleri satabilirsiniz. Her ikisi için de eBay para kazanmak için popüler bir yol. Eğer gerçekten bir eBay mağazası açmaya karar verdiyseniz Doba gibi herhangi bir aracı gerektirmeden ürünlerinizi depolayıp müşterilerinize direkt gönderen bir kargolama şirketi bulmak isteyebilirsiniz.


       •  

         

         

         

                 • Etsy: Sanatla uğraşıyorsanız ürettiğiniz şeyleri Etsy’de satabilirsiniz. Bir Etsy mağazası açmak tamamen ücretsiz. Üye oluyorsunuz, ürettiklerinizin resimlerini çekiyorsunuz ve satışa başlıyorsunuz. İstediğiniz ödeme seçeneğini kullanabilirsiniz ama genelde PayPal en kolayıdır. Etsy satış ve envanterinizin takibini yapma konusunda kolaylık sağlıyor. Her yaptığınız satış için 3.5% civarı ufak bir pay alıyorlar.


        •  

          

          

          

                   • Facebook: Facebook takas dükkanları yerel bazda satış için mükemmeldir. CraigsList’e benziyor fakat daha kolayı. Bulunduğunuz bölgedeki takas dükkanlarını arıyorsunuz ve gruba katılma isteği gönderiyorsunuz. Kabul edildiğinizde ürününüzün resmini çekip, ürün hakkında kısa bir bilgi ve fiyatını yazıp girdinizi tamamlıyorsunuz. Bundan daha kolay olamazdı.


         •  

           

           

Go Back

12 blog posts